Řešení pro vás

Umíme vytvořit IT řešení pro státní správu i firmy přesně na míru jejich potřebám. Vzhledem k používaným technologiím jsme schopni nabídnout unikátní a plně funkční řešení jakéhokoli systému a to jak s pevným řešením, tak v oblasti mobilních technologií.

Samozřejmou součástí realizace našich řešení jsou implementační služby, jak implementace klasických technologií, tak implementace mobilních technologií.  

Společnost Syscom Software pracuje s vlastním know-how. Používá rozsáhlé databázové řešení na principu SQL databází.
Z důvodu potřebné škálovatelnosti jsou technologie postaveny na třívrstvé architektuře.
Přístupy do systému jsou možné v několika variantách:

  • klasický klient
  • webové rozhraní
  • tenký klient
  • speciální aplikace na přístup z mobilních zařízení na platformách IOS, android a windows mobile

V oblasti mobilních technologií nabízíme klientům totéž, co v oblasti klasických IT systémů. Protože se komunikace jednotlivých zařízení odehrává v zásadně odlišném prostředí, uzavřené systémy v rámci korporátního řešení komunikují se zařízením na nezabezpečené síti, klade SSW maximální důraz na bezpečnost a ochranu dat.

Pro své klienty vytváříme přístup k velkým databázovým systémům z nezabezpečeného prostředí internetu, 3G a dalších bezpečným kanálem, obousměrně přístupným, zabezpečeným pro práci s nejcitlivějšími daty.
Detailní popis zabezpečení najdete pod záložkou Mobilní aplikace.

Veškeré systémy jsou zpracovávány s vizí, že funkci serveru může v budoucnu převzít jedno z mobilních zařízení, s nímž ostatní mobilní přístroje komunikují p2p.

Menší IT systémy se již dnes mohou oprostit od centrálního zpracování dat na serveru.

Kontaktujte nás

tel.: (+420) 286 582 975
fax: (+420) 286 892 961
e-mail: posta@ssw.cz
Pro registrované
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací OK
Partnerské systémy