O nás

 

Firma SYSCOM Software, spol. s r.o. vznikla v roce 1994 transformací ze společnosti SYSCOM s. r. o., která působila na našem trhu od roku 1990. Společnost se zaměřuje na dodávky komplexních řešení v oblasti informačních systémů a dalších IT služeb. Hlavní činností společnosti je vývoj softwaru na zakázku pro státní správu, vývoj a realizace IT řešení na míru podle individuálních potřeb všech klientů, ve veřejné i komerční sféře.

Poskytujeme zákazníkům odborné služby na nejvyšší úrovni, aby se jim uvolnil prostor pro jejich hlavní činnost, a vytváříme s nimi vysoce produktivní týmy schopné řešit i nejtěžší úkoly, na kterých stojí jejich úspěchy. Naši odborníci se neustále zdokonalují, sledují nejnovější trendy v oboru, samozřejmostí je využívání nejmodernějších technologií.

Tým vedoucích modulů spolu s analytiky a konzultanty neustále sledují a implementují legislativní změny, které zasahují širokou oblast ekonomických agend. Ve spolupráci s uživateli se starají o zvyšování komfortu v oblasti užívání aplikace a o bezpečnost klientských dat.

Ve vyvíjených systémech dokážeme propojit vlastní aplikace s produkty jiných firem, které klient již užívá.

Vedení firmy

Kamil Bouška
ředitel
[email protected]

Ing. Vladimír Němec
prokurista
[email protected]

Ing. Jan Váca
manažer mezinárodních projektů
[email protected]


Informace o zpracování osobních údajů

Poučení o ochraně osobních údajů a mlčenlivosti

Ochrana osobních údajů a soukromí patří mezi jednu z našich priorit. V souladu s tzv. Obecným nařízením o ochraně osobních údajů EU 2016/679 (známým též pod zkratkou GDPR) bychom vás rádi seznámili s tím, jak probíhá zpracování vašich osobních údajů. Zajímáte-li se o bližší informace související s poskytováním souhlasů, přečtěte si níže uvedené dokumenty.

  1. Informace pro partnery
  2. Informace pro uchazeče
  3. Souhlas se zpracováním údajů (uchazeč )


  
 

Kontaktujte nás

tel.: (+420) 286 582 975
fax: (+420) 286 892 961
e-mail: posta@ssw.cz
Pro registrované
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací OK
Partnerské systémy