Napsali o nás

Chytrý mobil už asistuje lékařům
15. 2. 2017 Chytrý mobil už asistuje lékařům

Běžné dotykové mobily se už dnes stávají plnohodnotnými asistenty i na tak specializovaných pracovištích, jako je popáleninové oddělení v nemocnici. Spojení obyčejného chytrého telefonu s internetem a unikátní aplikace dělá divy. I v Česku.

Mobilní aplikace pro světový trh
30. 3. 2014 Mobilní aplikace pro světový trh

I české firmy mohou přinášet novinky celosvětovému trhu IT a mobilních technologií,. Dokazuje to pražská firma SYSCOM Software. Původní parta pěti nadšenců se postupně přerodila ve společnost s pověstí spolehlivého dodavatele IT řešení pro komerční firmy i státní správu a nyní proniká i na světový trh.

České mobilní aplikace míří na světový trh
30. 3. 2014 České mobilní aplikace míří na světový trh

Že i české firmy mohou přinášet novinky celosvětovému trhu IT a mobilních technologií, dokazuje pražská firma SYSCOM Software.

I státní správu čekají cloudová řešení
29. 3. 2014 I státní správu čekají cloudová řešení

Ryze česká firma, která vznikla díky pěti nadšencům a svůj první průlomový ekonomický systém pro obchodní dům vytvářela ve vypůjčeném domku, dokázala, že tuzemské systémy mohou spolehlivě a bezpečně fungovat nejen v soukromé sféře, ale i ve státní správě. Je to právě software společnosti SYSCOM Software, na němž se evidují miliardy příjmů a výdajů tuzemského státního rozpočtu.

SYSCOM Software - správná volba pro státní správu
28. 3. 2014 SYSCOM Software - správná volba pro státní správu

Společnost SYSCOM Software vytváří, aktualizuje a spravuje ekonomické systémy pro instituce státní správy již dvacet let. Zaměřujeme se na dodávky komplexních řešení v oblasti informačních systémů a dalších IT služeb.

Český ICT medvěd
28. 3. 2014 Český ICT medvěd

Tuzemské centrální a regionální úřady utratí za informační a komunikační technologie desítky miliard korun ročně. Na jaké projekty jdou tyto peníze? Jsou vynakládány efektivně? Který úřad disponuje největším ICT rozpočtem? Daří se státní a veřejné správě efektivně čerpat dotace z EU?

Z party nadšenců v seriózní tuzemskou firmu
28. 3. 2014 Z party nadšenců v seriózní tuzemskou firmu

Podpora českým firmám patří často do předvolebních proklamací politiků. Navzdory mnoha nenaplněným slibům se ale některé domácí společnosti dokážou úspěšně prosadit a propracovat se na světovou úroveň. Jedním z odvětví je IT, kde příklad kdysi malé české firmy jasně ukazuje, že splnění amerického snu je možné i v tuzemsku. 

Ekonomika.cz: Jak jsou na tom ryze české softwarové firmy?
28. 3. 2014 Ekonomika.cz: Jak jsou na tom ryze české softwarové firmy?

Ekonomika.cz o vývoji a perspektivách českých softwarových řešení.

Kontaktujte nás

tel.: (+420) 286 582 975
fax: (+420) 286 892 961
e-mail: posta@ssw.cz
Pro registrované
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací OK
Partnerské systémy