Mobilní aplikace

Trendy

Mobilní aplikace se ubírají směrem, kterým se bude oblast IT vyvíjet. Již dnes je zřejmé, že tablety nahradily PC i notebooky, zákazníci vyžadují stále širší spektrum možností na iPadech a iPhonech.
Významné firmy si uvědomují, že právě sem se posunuje klientské rozhraní a velké centrální systémy se přelévají postupně k mobilní platformě.

Syscom Software zajišťuje vývoj na mobilních platformách pro společnost Cryptonix Technologies, například aplikaci ClinkMe pro maximální bezpečnost a ochranu dat v prostředí mobilních zařízení . V  oblasti mobilních technologií je společnost schopna nabídnout klientům totéž, co v oblasti klasických IT systémů.
Protože si uvědomuje, že zde se komunikace odehrává v zásadně odlišném prostředí, uzavřené systémy v rámci korporátního řešení komunikují se zařízením na nezabezpečené síti, klademe maximální důraz na bezpečnost a ochranu dat.

Bezpečnost našich řešení zajišťují především:

  • Šifrované protokoly, zabezpečení standardních protokolů
  • Primární používání asymetrického šifrování pomocí certifikovaných klíčů
  • Nadstavbové kryptování pomocí interních symetrických klíčů
  • Zajištění komunikace peer-to-peer (p2p), kdy dvě klientské stanice spolu komunikují přímo vlastním kryptovaným kanálem mimo standardní cesty přenosu dat
  • Speciální kanál pro verifikaci dat zasílaných zvolenou cestou, kde data nebyla ovlivněna zvenčí a nedošlo k narušení komunikace
  • Vytváření zálohovaných úložišť šifrovaných cloudových řešení
  • Všechny varianty lze kombinovat při vytváření jedinečných systémů na míru jednotlivým klientům.

Propojení

Uvedené systémy jsou zpracovávány s vizí, že funkci serveru může v budoucnu převzít jedno z mobilních zařízení, s nímž ostatní mobilní přístroje komunikují p2p. Menší IT systémy se již dnes mohou oprostit od centrálního zpracování dat za pomoci serverové části.

Pro své klienty vytváříme přístup k velkým databázovým systémům z nezabezpečeného prostředí internetu, 3G a dalších bezpečným kanálem, obousměrně přístupným, zabezpečeným pro práci s nejcitlivějšími daty.

Kontaktujte nás

tel.: (+420) 286 582 975
fax: (+420) 286 892 961
e-mail: posta@ssw.cz
Pro registrované
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací OK
Partnerské systémy