Informační systémy pro státní správu

Společnost Syscom Software vytváří, aktualizuje a spravuje ekonomické systémy pro instituce státní správy.

Jde především o vnitřní informační systém AVISME. Komplexně řeší problematiku interního informačního systému a zaměřuje se na ekonomické agendy, jejich nadstavby i jejich propojení s používanými kancelářskými systémy.
AVISME je víceúrovňový systém, který umožňuje propojení všech jednotlivých složek organizace a vzájemnou výměnu jejich dat. Zajišťuje také   on-line sumarizaci ekonomických dat a sdílení základních číselníků na všech úrovních. Systém AVISME je běžně využíván ve státní správě na třech stupních (ministerstvo – ředitelství – jednotlivé úřady), ale je dobře možné aplikovat jej na jakoukoliv organizační strukturu. Pro všechny organizace také platí, že mohou nasadit moduly jednotlivě.

Dalším prověřeným systémem je Evidenčně Dotační Systém a Správa Majetku ve Vlastnictví Státu (EDS/SMVS). Systém je určen pro vstup a zpracování dat části státního rozpočtu. Je využíván na jednotlivých ministerstvech s přímým napojením na Ministerstvo financí ČR, kde slouží k centrálnímu zpracování podkladů pro tvorbu plánu výdajů státního rozpočtu a evidování dotací.

Třetí informační systém s názvem DOTInfo umožňuje Ministerstvu financí ČR poskytovat a zveřejňovat povinné informace o dotacích a návratných finančních výpomocích.

Kontaktujte nás

tel.: (+420) 286 582 975
fax: (+420) 286 892 961
e-mail: posta@ssw.cz
Pro registrované
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací OK
Partnerské systémy