Implementace klasických technologií

Implementace

Implementační služby jsou nedílnou součástí dodávek informačních systémů. Společnost SSW disponuje rozsáhlým týmem zkušených konzultantů, kteří jsou schopni naimplementovat systémy vyvinuté společností v jakékoli organizaci státní správy. (O nabídce individuálních řešení dle potřeb zákazníka více zde.)

Vlastní implementace probíhá v několika etapách. První etapou je:

Předimplementační analýza

V rámci této etapy je prováděna analýza provozního prostředí, případně i procesní analýza. Při předimplementační analýze získáme informace o současném i očekávaném stavu. Zjišťujeme speciální požadavky na funkcionalitu systému, jeho další rozvoj a údržbu. Součástí analýzy je i posouzení technického, komunikačního a provozního prostředí a návrh procesních a organizačních změn.

Po ukončení předimplementační analýzy následuje:

Pilotní provoz

V rámci pilotního provozu probíhá školení uživatelů, instalace systému a jeho nastavení a přizpůsobení potřebám a požadavkům organizace. Dále jsou prováděny zátěžové testy a dle jejich výsledků je realizováno nastavení infrastruktury organizace tak, aby provoz systému byl optimální. Po celou dobu pilotního provozu jsou poskytovány služby konzultantů, kteří pomáhají s nastavením jednotlivých modulů systému a jeho prostředí.

Po skončení pilotního provozu je systém připraven na:

Produktivní provoz

Během nájezdu produktivního provozu jsou pro potřeby organizace poskytovány služby konzultantů, kteří zajišťují školení koncových uživatelů a poskytují pomoc s řešením provozních problémů. 

Kontaktujte nás

tel.: (+420) 286 582 975
fax: (+420) 286 892 961
e-mail: posta@ssw.cz
Pro registrované
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací OK
Partnerské systémy