ClinkMe

Aplikace Clinkme je jednou z aplikací, soustředící se na maximální bezpečnost a ochranu dat v prostředí mobilních zařízení. (Více informací o vývoji pro mobilní platformy najdete zde).

ClinkMe je produkt určený pro platformu iOS a Android, jehož hlavním záměrem je soustředit do jedné aplikace všechny (pro datovou komunikaci důležité) funkce.

Nejvýznamnější součástí aplikace je šifrovaná komunikace - bezpečná možnost výměny zpráv nebo uskutečňování hovorů mezi uživateli ClinkMe.
Veškerá komunikace je šifrována pomocí asymetrické kryptografie. Volání probíhá primárně PEER-TO-PEER.
Pro větší bezpečnost je umožněno v rámci placeného balíčku také šifrování pomocí symetrických bezpečnostních klíčů. Pro každý kontakt je tento klíč unikátní, čímž dosahuje komunikace v rámci ClinkMe maximálního zabezpečení.

V rámci placeného balíčku má uživatel ClinkMe také možnost nastavit časovou platnost zprávy. Časově omezené zprávy přinášejí další rozšíření bezpečnosti v tom, že si odesílat může být jistý, že takto odeslané zprávy budou po určité době smazány a nebudou již dostupné v konverzaci.

Informace, které aplikace využívá pro zabezpečení zpráv a volání, jsou synchronizovány na další zařízení šifrovaně, tak aby nedošlo k narušení bezpečnosti celé aplikace.

 

 

 

Kontaktujte nás

tel.: (+420) 286 582 975
fax: (+420) 286 892 961
e-mail: posta@ssw.cz
Pro registrované
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací OK
Partnerské systémy