NET/C# vývojář

Máte zkušenosti s vývojem aplikací na platformě .NET? Chcete se dál rozvíjet v zázemí stabilní firmy? Ozvěte se nám. Jsme firma, která přináší spolehlivé IT řešení pro státní správu již více než 25 let.

Náplň práce:
• Vývoj aplikací na platformě .NET (C#)
• Správa dosavadních aplikací
• Podílení se na vývoji nových projektů

Požadujeme:
• Základní znalost OOP
• Znalost platformy .NET/C#
• Základní znalost WPF
• Základní znalost SQL
• Anglický jazyk na úrovni čtení dokumentace
• Kreativita, samostatnost, analytické myšlení

Výhodou:
• Znalost webových technologií (MVC, HTML, CSS, Javascript)
• Znalosti WCF, UML, třívrstvé architektury
• Zkušenosti s testovacími frameworky (nUnit, …)
• Řidičský průkaz

Nabízíme:
• práci na zajímavých projektech s využitím moderních technologií (jsme MS Certified Partner)
• možnost sebevzdělávání (osobní rozvoj, certifikáty)
• práci v přátelském prostředí v kancelářích (nikoliv open-space)
• platové ohodnocení dle zkušeností
• flexibilní pracovní dobu
• příspěvek na stravování, bonusy, prémie, dovolená navíc, firemní akce

Pokud máte o pozici zájem, pošlete svůj životopis e-mailem na adresu: posta@ssw.cz

Spolu s životopisem zašlete souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů. Vaše osobní materiály považujeme za důvěrné a bude s nimi nakládáno v souladu se zmiňovaným zákonem a etickým kodexem společnosti. Zároveň potvrzujete, že osobní údaje poskytnuté v životopise jsou pravdivé a přesné.

Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat nejpozději do 10 dnů od zaslání životopisu. Ostatní uchazeče zařadíme do databáze a budeme je kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou nabídku. Pokud bychom se do 10 dnů neozvali, bohužel jste nepostoupil/a do užšího výběrového kola. Vyrozumění o neúspěchu nerozesíláme, můžete se ale samozřejmě informovat telefonicky.