Partnerský program

Partnerský program

Nároky na implementaci IS AVISME jsou mj. odrazem komplexity a velikosti organizace, kde je IS AVISME implementován. Aby byla garantována nezbytná kvalita implementace odpovídající rozsahu organizace, byl vytvořen tzv. partnerský program certifikace. Ten určuje, jaké jsou minimální požadavky na certifikovaného partnera v závislosti na rozsahu a složitosti předpokládané implementace.

Enterprise partner

Partner, který disponuje dostatečným počtem držitelů kompetencí v předepsané skladbě. Enterprise partner je oprávněn samostatně implementovat IS AVISME v organizacích s předpokládaným počtem uživatelů převyšujícím 1000 uživatelů, nebo v organizacích, kde se předpokládá implementace Ekonomického jádra a současně i Elektronické spisové služby.

Minimální počet aktivních kompetencí partnera:

Projektové řízení: 5
Modul: 10

SME partner

Partner, který disponuje dostatečným počtem držitelů kompetencí v  předepsané skladbě. SME  partner je oprávněn samostatně implementovat IS AVISME v  organizacích s předpokládaným počtem uživatelů do 1000 uživatelů  v organizacích, kde se nepředpokládá implementace Ekonomického jádra současně s Elektronickou spisovou službou.

Minimální počet aktivních kompetencí partnera:

Projektové řízení: 1
Modul: 3

Kontaktujte nás

tel.: (+420) 286 582 975
fax: (+420) 286 892 961
e-mail: posta@ssw.cz
Pro registrované
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací OK
Partnerské systémy