Certifikační program

Partnerské programy AVISME Partner

Licenci IS AVISME mohou organizace státní a veřejné správy (včetně všech ostatních organizací nebo organizačních jednotek, které jsou těmito přímo či nepřímo řízeny na základě kompetencí vyplývajících z platné legislativy nebo z ostatních obecně platných předpisů) získat bezplatně na základě udělení licence ze strany Ministerstva financí.

Tímto způsobem je tedy možné IS AVISME implementovat na velkém množství organizací státní a veřejné správy. Každá z organizací je přitom často ve výkonu své agendy jedinečná, a proto vyžaduje i specifické úpravy (rozšíření) IS. Aby bylo možné dostát všem požadavkům na úpravy, vznikl partnerský program Implementace a následně partnerské programy Developer a Maintenance. Tyto programy certifikují nezávislé IT společnosti k rozvoji, implementaci a poskytování maintenance IS AVISME na jednotlivých implementovaných organizacích.

Z důvodu zachování důrazu na kvalitu poskytovaných služeb si autor IS AVISME vyhrazuje  právo udělit certifikaci pouze těm společnostem, které absolvují náročný certifikační program. Certifikační program je navržen jako průběžný, což znamená, že i držitelé certifikace musejí opakovaně dokládat svou kompetenci.

Partnerský program AVISME Maintenance

Základní certifikace, umožní společnostem s potřebným zázemím poskytovat maintenance u organizací, které využívají systém AVISME. Program je otevřen od 1. 7. 2017.

Partnerský program AVISME Developer

Společnost Syscom Software nabízí i ostatním softwarovým společnostem možnost podílet se na rozvoji IS AVISME. IS AVISME se tímto stává otevřeným systémem s architekturou, která umožňuje zapojení heterogenních vývojových týmů. Pro zapojení do vývoje IS AVISME je tedy nutné projít certifikačním programem a získat Partnerství Developer. Tento program je též otevřen od 1. 7. 2017.

Partnerský program AVISME Implementátor

Tento program byl spuštěn již v roce 2012, v současné době jsou certifikovány dvě společnosti.

Podobně jako v případě rozvoje vlastního systému IS AVISME mohou externí společnosti na základě získané certifikace implementovat IS AVISME v těch organizacích veřejné správy, které disponují licencí ze strany Ministerstva financí.

 

Podmínky programů lze získat na kontaktních adresách společnosti.

 

Kontaktujte nás

tel.: (+420) 286 582 975
fax: (+420) 286 892 961
e-mail: posta@ssw.cz
Pro registrované
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací OK
Partnerské systémy